Film Vlastní pravidla

Sledovat film
Vlastní pravidla
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Někdy musíte zabloudit, abyste našli svou rodinu.
Rachel je typický rebelující teenager. Křičí, vzteká se, pije alkohol a je nekontrolovatelná. Poté, co způsobí dopravní nehodu a pohár trpělivosti přeteče, to její matka Lilly nevydrží a vezme ji do domu své panovačné matky Georgie, i když si sama slibovala, že do něj už nikdy nevkročí. Georgia vždycky určovala pravidla, její dcera Lilly jimi trpěla a vnučka Rachel je začala porušovat...

Žánr: Drama, Komedie, Romantický
Režie: Garry Marshall
Hrají a postavy: Jane Fondaová (Georgia), Lindsay Lohanová (Rachel Wilcoxová), Felicity Huffmanová (Lilly), Dermot Mulroney (Dr. Simon Ward), Cary Elwes (Arnold), Garrett Hedlund (Harlan)
Scénář: Mark Andrus
Země: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 59 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko