Sledovat film
Vlastníci
online

Film Vlastníci
  Trailer  k filmu Vlastníci
Přehrajte si film Vlastníci HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 314 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Víc hlav, víc ví. Anebo se spíš víc pohádá. Nepříjemně realistická schůze společenství vlastníků, z nichž každý něco chce, ale sám nic nedá.
Paní Zahrádková s manželem idealisticky chtějí, aby společnými silami dům zachránili. Novomanželé Bernáškovi se s nadšením připojují. Paní Roubíčková pedantsky kontroluje řádný průběh schůze. Paní Horvátová všechno iniciativně komentuje. Naivní pan Švec zastupuje svojí maminku. Paní Procházková s panem Novákem hledá způsoby jak zhodnotit svůj majetek. Pan Nitranský touží po půdě v domě a pan Kubát důsledně sabotuje jakékoliv rozhodnutí. A v pozadí číhají bratři Čermákovi, jen starý pan profesor Sokol zatím nic nekomentuje.

Žánr: Komedie, Drama
Režie: Jiří Havelka
Hrají a postavy: Tereza Ramba (paní Zahrádková), Vojtěch Kotek (pan Zahrádka), Dagmar Havlová (slečna Horváthová), Jiří Lábus (pan Kubát), Pavla Tomicová (paní Procházková), Ondřej Malý (pan Novak)
Scénář: Jiří Havelka
Rok výroby: 2019
Hodnocení: 72 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox 21.11.2023 16:00
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina