Sledovat film Zodiac online

Přehrajte si film Zodiac online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1053 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, krimi, thriller Zodiac na !
  Trailer k filmu Zodiac   Sledovat Zodiac online
Žánr:
drama, krimi, thriller
Režie:
David Fincher
Hrají a postavy:
Jake Gyllenhaal (Robert Graysmith), Mark Ruffalo (Dave Toschi), Anthony Edwards (Bill Armstrong), Rhonda Marie Alstonová (Letuška), Robert Downey Jr. (Paul Avery), Brian Cox (Melvin Belli)
Země:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Je více způsobů jak zemřít v rukou vraha ...

Příběh filmu vychází ze skutečných událostí a vypráví o masovém vrahovi, který po několik desetiletí děsil obyvatele San Francisca a zavaloval úřady čtyř soudních okrsků svými šiframi a dopisy. Dopadení Zodiaca se pro skupinu čtyř policistů stalo posedlostí, která z nich udělala tvory naprosto nepodobné sobě samým. Jejich životy byly kvůli nekonečnému přívalu dalších a dalších stop naprosto v troskách. Zodiac vypráví o řádění šílence, který nebyl nikdy dopaden a který držel celý národ v osidlech strachu. Počet mrtvých, kteří byli usmrceni jeho rukou už asi nikdy nezjistíme. Jedno je však jisté : mezi jeho oběti patří i ti, kteří přežili ...
Hodnocení:
76 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski