Sledovat film Maximální limit online

Přehrajte si film Maximální limit online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1301 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Maximální limit
  Trailer k filmu Maximální limit   Sledovat Maximální limit online
Žánr:
Drama, Komedie, Thriller
Režie:
D.J. Caruso
Hrají a postavy:
Al Pacino (Walter Abrams), Matthew McConaughey (Brandon Lang), Rene Russová (Toni Morrowová), Armand Assante (Novian), Jeremy Piven (Jerry), Jaime Kingová (Alexandria)
Země:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Kolik chcete riskovat?

Brandon Lang miluje fotbal. Kvůli zranění se nemůže stát profesionálem, ale díky očekávání jeho rozehrávače se naučí skvěle předpovídat výsledky zápasů. Brandon potřebuje peníze, a proto odjíždí z Vegas na Manhattan pracovat pro Waltera Abramse jako poradce sázkařů. Walter má oddaně milující manželku, mladou dceru a vzkvétající byznys, ale má také své problémy: nemocné srdce, víru, že je mistrem manipulace, a závislosti vymykající se kontrole. Walter dá Brandonovi novou šanci a jejich vztah, připomínající vztah otce a syna, se prohlubuje. Pak se ale něco zvrtne. Walter možná jede v nějakém podvodu. Všechno začíná hrát proti Brandonovi.
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski