Sledovat film Spider-Man 3 online

Přehrajte si film Spider-Man 3 HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, science fiction, thriller Spider-Man 3 na HBO!
  Trailer k filmu Spider-Man 3   Sledovat Spider-Man 3 online
Žánr:
akční, dobrodružný, science fiction, thriller
Režie:
Sam Raimi
Hrají a postavy:
Tobey Maguire (Peter Parker/Spider-Man), Kirsten Dunstová (Mary Jane Watsonová), James Franco (Harry Osborn), Thomas Haden Church (Flint Marko), Topher Grace (Eddie Brock), Bryce Dallas Howardová (Gwen Stacyová)
Země:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Ta největší bitva na něj teprve čeká.

Na začátku filmu Spider-Man 3, založeném na legendární komiksové sérii nakladatelství Marvel Comics, se s Peterem Parkerem setkáváme ve chvíli, kdy se mu konečně podařilo skloubit oddanost k M.J. se svými superhrdinskými povinnostmi. Zdánlivý poklid je však pouze tichem před bouří. Když se barva jeho obleku zničehonic změní na černočernou a propůjčí jeho schopnostem mnohem větší sílu, začne se měnit i samotný Peter. Pod vlivem nového obleku se stane pohrdavým a až příliš sebejistým a začne zanedbávat lidi, na kterých mu záleží nejvíc. Zatímco dva nejobávanější padouši Sandman a Venom nabírají na síle a stále více žízní po pomstě, odehrává se největší Peterův souboj v jeho nitru. Spider-Man bude tentokrát potřebovat znovu objevit svůj smysl pro slitování, který z něj dělá to, čím ve skutečnosti je: opravdového hrdinu.
Hodnocení:
62 %
Sledujte na:
HBO HBO Archív a všechna videa pořadů televize HBO online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski