Film
Poslední šance na pomstu

Film Poslední šance na pomstu
  Trailer  k filmu Poslední šance na pomstu
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Jeho poslední šance na odhalení pravdy.
Veterán CIA agent Evan Lake je nucen odejít do penze z důvodu nastupující demence. Ve stejné době odhalí jeho mladý chráněnec Milton Schultz důkazy o tom, že Lakův dávný nepřítel terorista Muhammad Banir není po smrti, jak se předpokládalo. Lake tedy nastupuje na nebezpečnou interkontinentální misi, jejíž cílem je odstranění jeho úhlavního nepřítele.

Originální název:

Dying of the Light

Žánr: Thriller, Drama
Režie: Paul Schrader
Hrají a postavy: Nicolas Cage (Evan Lake), Anton Yelchin (Milton Schultz), Alexander Karim (Muhammad Banir), Irčne Jacobová (Michelle Zuberainová), Aymen Hamdouchi (Aasim), Claudius Peters (Ghedi)
Scénář: Paul Schrader
Země: USA
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 45 %
Vysíláno na: Filmbox
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina