Film Lara Croft - Tomb Raider: Kolébka života

Sledovat film
Lara Croft - Tomb Raider: Kolébka života
online

Přehrajte si film Lara Croft - Tomb Raider: Kolébka života online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1334 filmů a 128 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Angelina Jolie znovu zachraňuje svět.
Ve svém prvním filmovém dobrodružství bojovala Lara Croft o magický Trojúhelník světa, jehož dvě části byly ukryty na dvou různých, tisíce kilometrů vzdálených místech, aby zachránila neměnný chod času této planety. Ani tentokrát není sexuálně přitažlivá superhrdinka postavena před snadný úkol. V nitru Afriky, v místě zvaném Kolébka života, je ukryta Pandořina skříňka, skrývající nejtemnější síly ďábla, které kdy lidstvo poznalo. Světově proslulá archeoložka Lara Croft je jediná, kdo může, díky svým znalostem a fyzickým předpokladům, skříňku najít dříve, než padne do rukou nositeli Nobelovy ceny, vědci Dr. Jonathanu Reissovi. Reiss, ji chce využít k získání neomezené vlády nad světem. Proto musí být zastaven za každou cenu. A je to právě Lara Croft, kdo může rozhodnout o zachováním života tak, jak ho známe ...

Žánr: Akční, Dobrodružný, Drama
Režie: Jan de Bont
Hrají a postavy: Angelina Jolieová (Lara Croftová), Gerard Butler (Terry Sheridan), Ciarán Hinds (Dr. Jonathan Reece), Chris Barrie (Hillary), Noah Taylor (Bryce), Djimon Hounsou (Masai warrior)
Scénář: Dean Georgaris, Steven E. de Souza, James V. Hart
Země: USA, Německo, Japonsko, Velká Británie
Rok výroby: 2003
Hodnocení: 57 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko