Sledovat film Čelisti online

Přehrajte si film Čelisti online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1098 filmů a 107 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Čelisti
  Trailer k filmu Čelisti   Sledovat Čelisti online
Žánr:
Dobrodružný, Drama, Thriller
Režie:
Steven Spielberg
Hrají a postavy:
Roy Scheider (Brody), Robert Shaw (paterče), Richard Dreyfuss (Hooper), Lorraine Garyová (Ellen Brodyová), Murray Hamilton (Vaughn), Carl Gottlieb (Meadows)
Země:
USA
Rok výroby:
1975
Popis:
Léto na slunném pobřeží Long Islandu je báječné, dokud se neobjeví žralok.

Komunita na plážích v Amity je terorizována žralokem, který napadá na místních plážích plavce, kteří se tak již nemohou v poklidu věnovat letním radovánkách. Zpráva o velkém lidožravém žralokovi, který si dává plavce k obědu, se rychle šíří a turisté houfně oblast Amity opouštějí, což se samozřejmě nelíbí místním obyvatelům těžícím z čilého turistického ruchu. Žraloka se ale místnímu šerifovi po mnoha útrapách nakonec podaří lapit, takže se vše opět může vrátit do starých kolejí, ovšem opatrnosti nikdy nezbývá.
Hodnocení:
80 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski