Sledovat film
Čelisti
online

Film Čelisti
  Trailer k filmu Čelisti Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 146 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Léto na slunném pobřeží Long Islandu je báječné, dokud se neobjeví žralok.
Komunita na plážích v Amity je terorizována žralokem, který napadá na místních plážích plavce, kteří se tak již nemohou v poklidu věnovat letním radovánkách. Zpráva o velkém lidožravém žralokovi, který si dává plavce k obědu, se rychle šíří a turisté houfně oblast Amity opouštějí, což se samozřejmě nelíbí místním obyvatelům těžícím z čilého turistického ruchu. Žraloka se ale místnímu šerifovi po mnoha útrapách nakonec podaří lapit, takže se vše opět může vrátit do starých kolejí, ovšem opatrnosti nikdy nezbývá.

Hrají a postavy: Roy Scheider (Brody), Robert Shaw (paterče), Richard Dreyfuss (Hooper), Lorraine Garyová (Ellen Brodyová), Murray Hamilton (Vaughn), Carl Gottlieb (Meadows)
Země: USA
Rok výroby: 1975
Hodnocení: 80 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima 10.9.2022 23:10
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська