Sledovat film
Amazing Spider-Man
online

Film Amazing Spider-Man
  Trailer  k filmu Amazing Spider-Man
Přehrajte si film Amazing Spider-Man HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 299 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

The Amazing Spider-Man je příběhem Petera Parkera, mezi svými vrstevníky nepříliš oblíbeného středoškoláka, který v dětství ztratil rodiče a jeho výchovy se ujali strýček Ben a tetička May. Jako většina dospívajících se Peter snaží zjistit, kým vlastně je a proč se z něj stal člověk, kterým je. Současně má plnou hlavu starostí se svou první středoškolskou láskou Gwen Stacyovou a společně proplouvají úskalími lásky, závazků a tajemství. Když Peter objeví tajemnou aktovku, která náležela jeho otci, pustí se do pátrání po důvodech zmizení svých rodičů - a to ho zavede přímo do společnosti Oscorp a do laboratoře dr. Curta Connorse, bývalého otcova kolegy. Zatímco je Spider-Manovi předurčeno, aby se střetl s Connorsovým alter-egem Lizardem, je Peter nucen učinit zásadní rozhodnutí o způsobu využití svých schopností, která navždy změní jeho život a definují povahu jeho cesty k hrdinství.

Originální název:

The Amazing Spider-Man

Režie: Marc Webb
Hrají a postavy: Andrew Garfield (Spider-Man), Emma Stoneová (Gwen Stacyová (Kateřina Velebová)), Rhys Ifans (Lizard (Marcel Vašinka)), Denis Leary (George Stacy), Martin Sheen (Ben Parker (Jaromír Meduna)), Sally Fieldová (May Parkerová)
Země: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 69 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi HBO 19.11.2023 11:35
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina