Sledovat film Amazing Spider-Man online

Přehrajte si film Amazing Spider-Man HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, dobrodružný, fantasy, thriller Amazing Spider-Man na Prima MAX!
  Trailer k filmu Amazing Spider-Man   Sledovat Amazing Spider-Man online
Žánr:
akční, dobrodružný, fantasy, thriller
Režie:
Marc Webb
Hrají a postavy:
Andrew Garfield (Spider-Man), Emma Stoneová (Gwen Stacyová (Kateřina Velebová)), Rhys Ifans (Lizard (Marcel Vašinka)), Denis Leary (George Stacy), Martin Sheen (Ben Parker (Jaromír Meduna)), Sally Fieldová (May Parkerová)
Země:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
The Amazing Spider-Man je příběhem Petera Parkera, mezi svými vrstevníky nepříliš oblíbeného středoškoláka, který v dětství ztratil rodiče a jeho výchovy se ujali strýček Ben a tetička May. Jako většina dospívajících se Peter snaží zjistit, kým vlastně je a proč se z něj stal člověk, kterým je. Současně má plnou hlavu starostí se svou první středoškolskou láskou Gwen Stacyovou a společně proplouvají úskalími lásky, závazků a tajemství. Když Peter objeví tajemnou aktovku, která náležela jeho otci, pustí se do pátrání po důvodech zmizení svých rodičů - a to ho zavede přímo do společnosti Oscorp a do laboratoře dr. Curta Connorse, bývalého otcova kolegy. Zatímco je Spider-Manovi předurčeno, aby se střetl s Connorsovým alter-egem Lizardem, je Peter nucen učinit zásadní rozhodnutí o způsobu využití svých schopností, která navždy změní jeho život a definují povahu jeho cesty k hrdinství.
Hodnocení:
70 %
Sledujte na:
Prima MAX

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.