Sledovat film
Amazing Spider-Man
online

Film Amazing Spider-Man
  Trailer k filmu Amazing Spider-Man Trailer
Přehrajte si film Amazing Spider-Man online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 267 filmů a 131 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

The Amazing Spider-Man je příběhem Petera Parkera, mezi svými vrstevníky nepříliš oblíbeného středoškoláka, který v dětství ztratil rodiče a jeho výchovy se ujali strýček Ben a tetička May. Jako většina dospívajících se Peter snaží zjistit, kým vlastně je a proč se z něj stal člověk, kterým je. Současně má plnou hlavu starostí se svou první středoškolskou láskou Gwen Stacyovou a společně proplouvají úskalími lásky, závazků a tajemství. Když Peter objeví tajemnou aktovku, která náležela jeho otci, pustí se do pátrání po důvodech zmizení svých rodičů - a to ho zavede přímo do společnosti Oscorp a do laboratoře dr. Curta Connorse, bývalého otcova kolegy. Zatímco je Spider-Manovi předurčeno, aby se střetl s Connorsovým alter-egem Lizardem, je Peter nucen učinit zásadní rozhodnutí o způsobu využití svých schopností, která navždy změní jeho život a definují povahu jeho cesty k hrdinství.

Režie: Marc Webb
Hrají a postavy: Andrew Garfield (Spider-Man), Emma Stoneová (Gwen Stacyová (Kateřina Velebová)), Rhys Ifans (Lizard (Marcel Vašinka)), Denis Leary (George Stacy), Martin Sheen (Ben Parker (Jaromír Meduna)), Sally Fieldová (May Parkerová)
Země: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 72 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko