Film Hitch: Lék pro moderního muže

Sledovat film
Hitch: Lék pro moderního muže
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Chcete se seznámit? Zeptejte se mě.
Alex "Hitch" Hitchens je legendárním - a záměrně anonymním - newyorským "schůzkologem", který už pomohl bezpočtu mužů získat ženu jejich snů. Během příprav jeho posledního svěřence Alberta, poddajného účetního, který je okouzlen přitažlivou celebritou Allegrou Cole, se Hitch konečně setká s rovnocenným soupeřem v podobě krásné a mazané bulvární novinářky Sary Melas, jež Allegru pronásleduje na každém kroku.
Profesionální starý mládenec Hitch se do Sary znenadání beznadějně zamiluje - aniž by tušil, že jejím největším sólokaprem by se mohlo lehce stát odhalení nejslavnějšího manhattanského schůzkologa.

Žánr: Komedie, Romantický
Režie: Andy Tennant
Hrají a postavy: Will Smith (Alex 'Hitch' Hitchens), Eva Mendesová (Sara), Kevin James (Albert), Amber Vallettaová (Allegra Coleová), Julie Ann Emeryová (Casey), Adam Arkin (Max)
Scénář: Kevin Bisch
Země: USA
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 67 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko