Sledovat film
Návrat do Cold Mountain
online

Film Návrat do Cold Mountain
  Trailer k filmu Návrat do Cold Mountain Trailer
Přehrajte si film Návrat do Cold Mountain online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1505 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Něžná vášeň v drsné době.
Zraněný voják Konfederace Inman se ze strachu o bezpečí své milované Ady vrací skrze válkou zpustošený Jih zpět na její farmu v Cold Mountain. Na každém kroku jeho trnité a strastiplné cesty se setkává s otroky a rebely, odráží útoky vojáků a lovců lidí a nachází nenadálé spojence i nebezpečné nepřátele. Stejným utrpením prochází také kdysi bezstarostná Ada, která je donucena chránit za pomoci nedůtklivé tulačky Ruby farmu svého otce před útoky zdivočelých obyvatel země.
Čím blíže k sobě se Inman a Ada dostávají, tím spletitějším se stává jejich společný příběh o touze po domově, míru a lásce uprostřed pekla Americké občanské války.

Hrají a postavy: Jude Law (Inman), Nicole Kidmanová (Ada Monroe), Renée Zellwegerová (Ruby Thewes), Eileen Atkinsová (Maddy), Brendan Gleeson (Stobrod Thewes), Philip Seymour Hoffman (Reverend Veasey)
Rok výroby: 2003
Hodnocení: 74 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko