Sledovat film Návrat do Cold Mountain online

Přehrajte si film Návrat do Cold Mountain online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1473 filmů a 117 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Návrat do Cold Mountain
  Trailer k filmu Návrat do Cold Mountain   Sledovat Návrat do Cold Mountain online
Žánr:
Drama, Historický, Romantický, Válečný
Režie:
Anthony Minghella
Hrají a postavy:
Jude Law (Inman), Nicole Kidmanová (Ada Monroe), Renée Zellwegerová (Ruby Thewes), Eileen Atkinsová (Maddy), Brendan Gleeson (Stobrod Thewes), Philip Seymour Hoffman (Reverend Veasey)
Země:
USA, Velká Británie, Rumunsko, Itálie
Rok výroby:
2003
Popis:
Něžná vášeň v drsné době.

Zraněný voják Konfederace Inman se ze strachu o bezpečí své milované Ady vrací skrze válkou zpustošený Jih zpět na její farmu v Cold Mountain. Na každém kroku jeho trnité a strastiplné cesty se setkává s otroky a rebely, odráží útoky vojáků a lovců lidí a nachází nenadálé spojence i nebezpečné nepřátele. Stejným utrpením prochází také kdysi bezstarostná Ada, která je donucena chránit za pomoci nedůtklivé tulačky Ruby farmu svého otce před útoky zdivočelých obyvatel země.
Čím blíže k sobě se Inman a Ada dostávají, tím spletitějším se stává jejich společný příběh o touze po domově, míru a lásce uprostřed pekla Americké občanské války.
Hodnocení:
74 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski