Sledovat film Čelisti 3 online

Přehrajte si film Čelisti 3 online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1340 filmů a 110 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Čelisti 3
  Trailer k filmu Čelisti 3   Sledovat Čelisti 3 online
Žánr:
Horor, Thriller
Režie:
Joe Alves
Hrají a postavy:
Dennis Quaid (Mike Brody), Bess Armstrongová (Kathryn Morganová), Simon MacCorkindale (Philip FitzRoyce), Louis Gossett Jr. (Calvin Bouchard), John Putch (Sean Brody), Lea Thompsonová (Kelly Ann Bukowski)
Země:
USA
Rok výroby:
1983
Popis:
Souboj s nelítostným žralokem překonává všechna očekávání.

Michael a Sean, synové policejního šéfa z Amity, Martina Brodyho - pracují na Floridě v neobyčejně rozsáhlém vodním parku Mořský svět, pod vedením ambiciózního Calvina Boucharda. Jednoho dne se v pobřežní nádrži nečekaně objeví malý žralok. Zaměstnanci chtějí mládě vychovávat pod svým dohledem, jejich pokus se ale nezdaří. Téměř současně je nalezeno tělo muže, které prozrazuje, že pod mořskou hladinou aquaparku je ukryt další, mnohem větší žralok. Od tohoto okamžiku jde o život všech navštěvníků...
Hodnocení:
38 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski