Film Dědečkem proti své vůli

Sledovat film
Dědečkem proti své vůli
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Komedie s Oldřichem Novým o muži, který ještě není připravený stát se dědečkem.
Zámožný továrník Osten, který si své postavení získal díky usilovné píli, má jednu velkou slabost - nedokáže si představit, že by se mohl jednoho dne stát dědečkem. Proto se snaží všemožně zabránit svému synovi Jiřímu, aby se oženil a měl děti. Jiří má chování svého otce plné zuby a rozhodne se odejít z domu. Nastoupí u konkurenční firmy jako obyčejný dělník a seznámí se s Toničkou. Otec se o nové známosti svého syna dozví a rozhodne se zakročit...

Žánr: Komedie
Režie: Vladimír Slavínský
Hrají a postavy: Oldřich Nový (Richard Osten), Věra Ferbasová (Tonička), Raoul Schránil (Jirí Osten / Ostrovský), Antonie Nedošinská (Marie Kalinová), František Paul (Opilec Kalina), František Krištof-Veselý (Bozetech Kokoska)
Scénář: Vladimír Slavínský
Země: Československo
Rok výroby: 1939
Hodnocení: 72 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko