Sledovat film Pan božský online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Pan božský
  Trailer k filmu Pan božský   Sledovat 1554 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie, Romantický
Režie:
Mark Rosman
Hrají a postavy:
Hilary Duffová (Holly Hamiltonová), Heather Locklearová (Jean Hamiltonová), Chris Noth (Ben Cooper), Mike O'Malley (Lenny Horton), Ben Feldman (Adam Forrest), Vanessa Lengiesová (Amy Pearlová)
Scénář:
Michael McQuown, Heather Robinson, Katherine Torpey, Gina Wendkos
Země:
USA
Rok výroby:
2005
Popis:
Holly Hamilton je normální dospívající dívka, kterou už unavuje stěhovat se pokaždé, když její svobodná matka Jean prochází partnerskou krizí. Aby jí uchránila před další špatnou volbou, vymyslí si dokonalý plán s dokonalým mužem imaginárním tajným ctitelem, který si s Jean něco začne a posílí její upadající sebeúctu. Ale když se tenhle virtuální vztah začne uskutečňovat, Holly se ocitá před úkolem stvořit nápadníkovu podobu. A tak si jako tvář, jež se skrývá za všemi dopisy a dárky, propůjčuje šarmantního a pohledného strýčka své kamarádky. Postupem času musí Holly podnikat stále zoufalejší kroky, aby svou lest nepokazila a uchránila maminčino nově nabité štěstí. Ale nepropásne tak Jean toho opravdového pana dokonalého, až se objeví?
Hodnocení:
55 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko