Sledovat film
2Bobule
online

Film 2Bobule
  Trailer  k filmu 2Bobule
Přehrajte si film 2Bobule HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 471 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: 2Bobule

Volné pokračování úspěšné komedie Bobule.
Opět budeme sledovat eskapády dvojice kamarádů Honzy a Jirky. Jirka se zaplete s mladou krásnou dívkou, jejíž otec má ovšem o nápadnících své dcery úplně jiné představy...a Jirka raději prchá za kamarádem Honzou na jižní Moravu. Honza zatím žije s Klárou na dědečkově vinařství a jakožto vinař začátečník se pouští do vrcholného umění slámového vína. Nejen, že čelí neúspěchům, ale po nečekaném příchodu kumpána Jirky se jeho život obrátí naruby. Jirkova slabost pro ženy se totiž doslova zvrhla v zápas o život.

Žánr: Komedie, Romantický
Režie: Vlad Lanné
Hrají a postavy: Jan Antonín Duchoslav (Drsný policajt), Alice Dvořáková (Kozderková), Kryštof Hádek (Honza), Jiří Korn (Tichý), Jiří Krampol (Pavel Kocurik), Lukáš Langmajer (Jirka)
Scénář: Tomáš Holeček
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 51 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox 28.2.2024 10:45

Recenze filmu 2Bobule:

Tak jsme se dočkali pokračování Bobulí. Tenhle film bohatě stačí vidět v televizi, jít na něj do kina, asi by mě trochu zklamal... kamera už si tolik nevyhrála s krásami Moravy a také zápletka je mnohem uměleji vykonstruovaná než v jedničce. Zmateně pobíhající Krampol a Korn mě úplně neuchvátili, film zachraňovali spíš mladí herci. Ale i tak se člověk zasměje (já jsem se smála hlavně nad výletem pro barvy) a závěrečné dědečkovo heslo "lepší si život pos... podle svýho než podle toho, co ti raděj jiní", to byl zlatý hřeb filmu. Jen se Honza - Kryštof Hádek - mohl na tu slavnostní událost na konci filmu oholit :-)
50% mysicka.mys
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina