Sledovat film Slunce, seno, erotika online

Přehrajte si film Slunce, seno, erotika online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Slunce, seno, erotika na CS Film!
  Trailer k filmu Slunce, seno, erotika   Sledovat Slunce, seno, erotika online
Žánr:
komedie
Režie:
Zdeněk Troška
Hrají a postavy:
Jaroslava Kretschmerová (Evík), Petra Pyšová (Miluna), Oldřich Kaiser (Vincenzo), Martin Dejdar (Bernardo), Helena Růžičková (Škopková), Stanislav Tříska (Škopek)
Země:
Československo
Rok výroby:
1991
Popis:
Erotické bujení podporuje dojení!

Ve třetím pokračování bláznivých letních komedií se podíváte nejen do známé jihočeské vísky Hoštice, ale s jejími svéráznými obyvateli také do Itálie. Tam se totiž vypravili na pozvání družebního italského zemědělského družstva, jehož zaměstnanci se na oplátku chystají do Hoštic. Zatímco v první části filmu se můžete bavit neochotou přizpůsobit se místním poměrům či nezdařenému únosu naplánovaném zhrzenou Milenou a Evíkem, ve druhé části se rozjíždí ztřeštěná snaha zvelebit zanedbanou vesnici a "přiblížit" ji světu, čehož se má dosáhnout především zbudovaním nudistické pláže. Jak už to ovšem bývá, objeví se italská delegace v nejméně vhodnou chvíli. Kupodivu se jim zanedbané hospodářství družstva zalíbí natolik, že navrhnou uchovat jej jako skanzen.
Hodnocení:
59 %
Sledujte na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.