Sledovat film
Slunce, seno, erotika
online

Film Slunce, seno, erotika
  Trailer k filmu Slunce, seno, erotika Trailer
Přehrajte si film Slunce, seno, erotika HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 393 filmů a 152 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Erotické bujení podporuje dojení!
Ve třetím pokračování bláznivých letních komedií se podíváte nejen do známé jihočeské vísky Hoštice, ale s jejími svéráznými obyvateli také do Itálie. Tam se totiž vypravili na pozvání družebního italského zemědělského družstva, jehož zaměstnanci se na oplátku chystají do Hoštic. Zatímco v první části filmu se můžete bavit neochotou přizpůsobit se místním poměrům či nezdařenému únosu naplánovaném zhrzenou Milenou a Evíkem, ve druhé části se rozjíždí ztřeštěná snaha zvelebit zanedbanou vesnici a "přiblížit" ji světu, čehož se má dosáhnout především zbudovaním nudistické pláže. Jak už to ovšem bývá, objeví se italská delegace v nejméně vhodnou chvíli. Kupodivu se jim zanedbané hospodářství družstva zalíbí natolik, že navrhnou uchovat jej jako skanzen.

Žánr: Komedie
Režie: Zdeněk Troška
Hrají a postavy: Jaroslava Kretschmerová (Evík), Petra Pyšová (Miluna), Oldřich Kaiser (Vincenzo), Martin Dejdar (Bernardo), Helena Růžičková (Škopková), Stanislav Tříska (Škopek)
Rok výroby: 1991
Hodnocení: 62 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi JOJ Cinema 6.6.2023 18:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська