Sledovat film
Krotitelé duchů
online

Film Krotitelé duchů
  Trailer k filmu Krotitelé duchů Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 136 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Zavolejte nám.
Třicet let poté, co diváky uchvátil původní film, se Krotitelé duchů vracejí, aby se ve zcela nové podobě představili současné divácké generaci. Režisér Paul Feig kombinuje známé prvky boje s nadpřirozenými bytostmi, díky kterým byla původní filmová série tak oblíbená, s novým hereckým týmem, složeným z těch nejlepších komediálních herců současnosti. Připravte se na letní podívanou, během které společně zachrání svět!

Režie: Paul Feig
Hrají a postavy: Zach Woods (průvodce), Kristen Wiigová (Erin Gilbertová), Ed Begley Jr. (Ed Mulgrave), Charles Dance (Harold Filmore), John Milhiser (Higgins Student), Ben Harris (Higgins Student)
Země: USA
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 54 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 5.7.2022 13:20
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko