Film Krotitelé duchů

Sledovat film
Krotitelé duchů
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Zavolejte nám.
Třicet let poté, co diváky uchvátil původní film, se Krotitelé duchů vracejí, aby se ve zcela nové podobě představili současné divácké generaci. Režisér Paul Feig kombinuje známé prvky boje s nadpřirozenými bytostmi, díky kterým byla původní filmová série tak oblíbená, s novým hereckým týmem, složeným z těch nejlepších komediálních herců současnosti. Připravte se na letní podívanou, během které společně zachrání svět!

Žánr: Akční, Fantasy, Komedie, Science Fiction
Režie: Paul Feig
Hrají a postavy: Zach Woods (průvodce), Kristen Wiigová (Erin Gilbertová), Ed Begley Jr. (Ed Mulgrave), Charles Dance (Harold Filmore), John Milhiser (Higgins Student), Ben Harris (Higgins Student)
Scénář: Katie Dippold, Paul Feig, Ivan Reitman, Dan Aykroyd, Harold Ramis
Země: USA
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 54 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko