AXN AXN AXN AXN
Stanice AXN nabízí programový obsah, díky kterému se nebudete nikdy nudit. Sledujte s Lepší.TV MAX na AXN filmy a nejlepší americké seriály plné dobrodružství, akce a napětí.

Program AXN nabízí televizní zábavu pro každého! Užijte si stanici AXN online živě na všech obrazovkách kdykoliv a kdekoliv. Služba Lepší.TV (IPTV) je k dispozici přes internet nejen pro Vaší televizi, ale i pro Váš počítač, tablet i mobil.

Zvukové stopy: čeština, angličtina, maďarština
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 153 televizních stanic včetně 127 HD kanálů živě nebo až 100 dní zpětně z archivu. Objevte výhody ze sledování televize přes internet jako je neomezené nahrávání, Timeshift, pauza a další. Užívejte si videotéku 2 301 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizní programy kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina