Sledovat film
Harry Potter a Kámen mudrců
online

Film Harry Potter a Kámen mudrců
  Trailer k filmu Harry Potter a Kámen mudrců Trailer
Přehrajte si film Harry Potter a Kámen mudrců online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 416 filmů a 147 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Velkolepé dobrodružství začíná. Harry nastupuje do prvního ročníku kouzelnické školy a musí se utkat se zlým čarodějem Voldemortem.
Harry Potter prožívá nepříliš radostné dětství. Jako sirotek je vychováván svým přísným strýcem Vernonem, tetou Petunií a neustále otravován nepříjemným tlustým bratrancem Dudleym, jehož největším potěšením je Harrymu ubližovat. Svůj život tráví chlapec v mrňavém přístěnku pod schody. Do péče Dursleyových se Harry dostal poté, co jeho rodiče zahynuli při automobilové nehodě a maminčina sestra, teta Petunia, byla jeho nejbližší příbuznou. Blíží se Harryho jedenácté narozeniny. Pro chlapce nikdy nebyl tento den něčím výjimečným, nedostával ani gratulace, dárky, natož, aby měl narozeninovou oslavu. Tento rok se však má stát cosi mimořádného.

Režie: Chris Columbus
Hrají a postavy: Richard Harris (Ředitel školy Albus Dumbledore), Maggie Smithová (Profesor Minerva McGonagall), Robbie Coltrane (Hajný Rubeus Hagrid), Saunders Triplets (Baby Harry Potter), Daniel Radcliffe (Harry James Potter), Fiona Shawová (Teta Petunia Evans Dursleyo
Scénář: Steve Kloves
Země: USA
Rok výroby: 2001
Hodnocení: 77 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська