Sledovat film Harry Potter a Kámen mudrců online

Přehrajte si film Harry Potter a Kámen mudrců online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1460 filmů a 119 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Harry Potter a Kámen mudrců
  Trailer k filmu Harry Potter a Kámen mudrců   Sledovat Harry Potter a Kámen mudrců online
Žánr:
Dobrodružný, Fantasy, Rodinný
Režie:
Chris Columbus
Hrají a postavy:
Richard Harris (Ředitel školy Albus Dumbledore), Maggie Smithová (Profesor Minerva McGonagall), Robbie Coltrane (Hajný Rubeus Hagrid), Saunders Triplets (Baby Harry Potter), Daniel Radcliffe (Harry James Potter), Fiona Shawová (Teta Petunia Evans Dursleyová)
Země:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Velkolepé dobrodružství začíná. Harry nastupuje do prvního ročníku kouzelnické školy a musí se utkat se zlým čarodějem Voldemortem.

Harry Potter prožívá nepříliš radostné dětství. Jako sirotek je vychováván svým přísným strýcem Vernonem, tetou Petunií a neustále otravován nepříjemným tlustým bratrancem Dudleym, jehož největším potěšením je Harrymu ubližovat. Svůj život tráví chlapec v mrňavém přístěnku pod schody. Do péče Dursleyových se Harry dostal poté, co jeho rodiče zahynuli při automobilové nehodě a maminčina sestra, teta Petunia, byla jeho nejbližší příbuznou. Blíží se Harryho jedenácté narozeniny. Pro chlapce nikdy nebyl tento den něčím výjimečným, nedostával ani gratulace, dárky, natož, aby měl narozeninovou oslavu. Tento rok se však má stát cosi mimořádného.
Hodnocení:
76 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski