Široká nabídka nejlepších celých seriálů současné tvorby, licencované pořady z produkce prestižních televizních stanic a snímky z originální produkce HBO.
Stanice HBO3 je zaměřená primárně na seriály navíc také kultovní snímky z originální produkce HBO. HBO3 vysílá 24 hodin denně, každý den v týdnu. Lepší.TV umožňuje přes internet sledovat odvysílané seriály a pořady až 7 dní zpětně. Nahrajte si neomezeně své oblíbené seriály z televize. S Lepší.TV můžete nahrávat jednotlivé díly i celé série, a to v HD rozlišení. Využijte ke sledování stanice HBO3 klasickou televizi, mobil, tablet nebo dokonce počítač. Sledujte vysílání HBO3 živě online nebo sedm dní zpětně.
Sledujte online všech 110 stanic, až 30 dní zpětně a k tomu 1227 filmů bez příplatku ve Vaši televizi, počítači a mobilu.
Navíc se k ničemu nezavazujete. Kdykoliv přestanete chtít Lepší.TV využívat, tak za ni přestanete platit.
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 110 televizních stanic včetně 58 HD kanálů živě nebo až 30 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift, pauzu a další. Užívejte si videotéku 1227 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski