Sledovat film
M:I-2 / Mission: Impossible II
online

Film M:I-2 / Mission: Impossible II
  Trailer k filmu M:I-2 / Mission: Impossible II Trailer
Přehrajte si film M:I-2 / Mission: Impossible II online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 386 filmů a 147 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Další nesplnitelná mise, na níž se vydává agent Ethan Hunt, se tentokrát točí kolem smrtícího viru a akcií farmaceutické firmy.
Zvláštní agent Ethan Hunt je pověřen novým úkolem. Právě vyvinutý preparát, který může vážně ohrozit lidstvo, se ocitl v nepravých rukou Huntova někdejšího kolegy Seana. Ten se dal na cestu zločinu a terorismu a patří k nejobávanějším. Počítačového génia Luthera Ethan ke spolupráci přemlouvat nemusí, stál mu vždycky po boku, ale potřebuje na svoji stranu získat půvabnou Nyah, povoláním mimořádně zručnou zlodějku. Ještě nedávno byla Seanovou milenkou a má tedy šanci znovu získat jeho důvěru. Tentokrát ovšem s nasazením života a za cenu milostného vztahu k Ethanovi. Sean je skutečně tvrdý a neústupný protivník.

Režie: John Woo
Hrají a postavy: Tom Cruise (Ethan Hunt), Dougray Scott (Sean Ambrose), Thandie Newtonová (Nyah Nordoff-Hallová), Ving Rhames (Luther Stickell), Richard Roxburgh (Hugh Stamp), John Polson (Billy Baird)
Země: USA, Německo
Rok výroby: 2000
Hodnocení: 61 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська