Film
Podivuhodný případ Benjamina Buttona

Film Podivuhodný případ Benjamina Buttona
  Trailer k filmu Podivuhodný případ Benjamina Buttona Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 151 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Brad Pitt se nenarodil jako úplně normální miminko. Narodil se starý a od té doby mládne. Jeho otec, který se zvláštního miminka lekl, ho odložil na schody jednoho domova pro seniory. Naštěstí se ho ujmula hodná pečovatelka Queenie, která sama zatím děti nemá a vytvoří mu chybějící rodinu. Jednoho dne zde také poprvé uvidí Cate Blanchett, která přišla navštívit svojí babičku. Na její modré oči již nikdy nezapomene...

Originální název:

The Curious Case of Benjamin Button

Režie: David Fincher
Hrají a postavy: Cate Blanchettová (Daisy), Brad Pitt (Benjamin Button), Julia Ormondová (Caroline), Faune A. Chambersová (Dorothy Bakerová), Elias Koteas (pán Gateau), Donna DuPlantierová (Blanche Devereuxová)
Země: USA
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 84 %
Vysíláno na: Prima MAX
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська