Sledovat film Podivuhodný případ Benjamina Buttona online

Přehrajte si film Podivuhodný případ Benjamina Buttona HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, fantasy, romantický Podivuhodný případ Benjamina Buttona na Nova Cinema!
  Trailer k filmu Podivuhodný případ Benjamina Buttona   Sledovat Podivuhodný případ Benjamina Buttona online
Žánr:
drama, fantasy, romantický
Režie:
David Fincher
Hrají a postavy:
Cate Blanchettová (Daisy), Brad Pitt (Benjamin Button), Julia Ormondová (Caroline), Faune A. Chambersová (Dorothy Bakerová), Elias Koteas (pán Gateau), Donna DuPlantierová (Blanche Devereuxová)
Země:
USA
Rok výroby:
2008
Popis:
Brad Pitt se nenarodil jako úplně normální miminko. Narodil se starý a od té doby mládne. Jeho otec, který se zvláštního miminka lekl, ho odložil na schody jednoho domova pro seniory. Naštěstí se ho ujmula hodná pečovatelka Queenie, která sama zatím děti nemá a vytvoří mu chybějící rodinu. Jednoho dne zde také poprvé uvidí Cate Blanchett, která přišla navštívit svojí babičku. Na její modré oči již nikdy nezapomene...
Hodnocení:
78 %
Sledujte na:
Nova Cinema

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.