Sledovat film Mstitelé online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Mstitelé
  Trailer k filmu Mstitelé   Sledovat 1554 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Komedie
Režie:
Jeremiah S. Chechik
Hrají a postavy:
Ralph Fiennes (John Steed), Uma Thurmanová (Emma Peelová), Sean Connery (Sir August de Wynter), Patrick Macnee (Neviditelný Jones), Jim Broadbent (Matka), Fiona Shawová (Otec)
Scénář:
Sydney Newman, Don MacPherson
Země:
USA
Rok výroby:
1998
Popis:
Ralph Fiennes a Uma Thurman v rolích bojovníků proti zločinu a zlosynům na motivy populárního televizního seriálu z 60. let.

Hravě předčí i agenta 007. Přesto se dostane do úzkých, když zjistí, že přitažlivá a velmi chytrá tajná agentka Emma Peelová vede dvojí život. A co více - stala se spojenkyní ďábelského sira Augusta de Wyntera, jenž ohrožuje lidstvo přírodními katastrofami...
Hodnocení:
40 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko