Sledovat film Příšerky z vesmíru online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Příšerky z vesmíru
  Trailer k filmu Příšerky z vesmíru   Sledovat 1473 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Rodinný, Science Fiction
Režie:
Christoph Lauenstein, Wolfgang Lauenstein, Sean McCormack
Hrají a postavy:
Callum Maloney (Luis synntag), Dermot Magennis (Armin synntag / Wabo), Ian Coppinger (Mog), Paul Tylack (Nag / pan Winter / Ice Cream muž / Bill), Lucy Carolan (Jennifer), Eoin Daly (Marlon)
Země:
Německo, Lucembursko, Dánsko
Rok výroby:
2018
Popis:
Tři ufoni se rozhodli, že si u nás pořídí speciální a bezkonkurenčně nejlepší matraci, kterou viděli ve vysílání teleshoppingu. Jsou to ale ťulpasové, dělají blbosti a místo hladkého přistání ztroskotají. Dají se dohromady s člověčím klukem Louisem a rozjedou velkolepé a zcela nečekané dobrodružství galaktických rozměrů. Svou vysněnou matraci nakonec získají a nastává nový úkol: Jak se dostat pryč.
Hodnocení:
60 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko