Sledovat film
105% alibi
online

Film 105% alibi
  Trailer  k filmu 105% alibi
Přehrajte si film 105% alibi HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 480 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: 105% alibi

Z obyčejného případu krádeže výherního losu se vyklube dvojnásobná vražda a také nová výzva pro kapitána Tůmu a nadporučíka Líbala.
Kdo z postav tohoto filmu je oním vrahem? Vedoucí hotelu Černá růže Alfréd Batysta, který se snaží zakrýt manko v podniku, nebo Karel Antoš a jeho kamarád Jirka Brož, kteří ukradli vyhrávající los? Vrahem však může být i dcera jedné z obětí, která svou pracovní nepřítomnost omlouvá otcovou nemocí, ale za otcem nepřijela. I syn paní Majky, který z vkladní knížky obětí vybírá dvanáct tisíc, jím může být. O komplikovanosti případu svědčí i to, že vybraná částka se shoduje s mankem v hotelu, a že manko bylo vlastně číšníka Kiciho, který měl právě v té době celou částku vrátit. Všechny malé či velké konflikty se zákonem a kdo opravdu vraždil vyšetří dvojice detektivů kapitán Tůma a nadporučík Líbal.

Žánr: Krimi, Drama
Režie: Vladimír Čech
Hrají a postavy: Karel Höger (Kapitán Tůma), Josef Bek (Nadporučík Líbal), Josef Vinklář (Jirka), Josef Hlinomaz (barman), Eduard Kohout (Inspektor), Aleš Košnar
Rok výroby: 1959
Hodnocení: 66 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 29.10.2023 23:19

Recenze filmu 105% alibi:

Film sa točil koncom 50tych rokov. Má dobrú atmosféru, tmavé špinavé uličky, život v bufetoch a krčiem. Dosť sa čudujem, že to vtedajší mocipáni povolili? K. Höger a J.Bek sú dobrý, ale mne sa v tomto filme páčila iná dvojica : O.Lackovič a J.Vinklář. Zaujal ma aj Vladimír Menšík. Je tu ešte mladý, ale jasne zaujal a ukázal, že s neho rastie veľká hviezda. Za tú atmosféru dávam 70%.
70% lubos62
Velmi dobra detektivka, ktora nejde az tak po chuti vsetkemu tomu budovatelskemu patosu 50. rokov. A vyborny Mensik ako zaporak. 70 %
80% Martin7414
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina