Sledovat film
12 darů do života
online

Film 12 darů do života
  Trailer  k filmu 12 darů do života
Přehrajte si film 12 darů do života HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 450 filmů a 152 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Jason se domníval, že jeho dědictvím bude spousta peněz. Leč dostalo se mu obrovského překvapení...
Jason se domníval, že jeho dědictvím bude spousta peněz. Leč dostalo se mu obrovského překvapení... Film podle bestselleru "The Ultimate Gift" od Jima Stovalla. Tento příběh vysílá odrostlé důvěřivé dítě Jasona Stevense na dlouhou cestu poznání, kdy musí nalézt odpověď na jednu zásadní otázku: jaký je vztah mezi bohatstvím a štěstím? Jason měl velmi jednoduchý vztah ke svému neuvěřitelně bohatému dědečkovi, Howardu "Redovi" Stevensi. Nenáviděl ho. Žádné důvěrné rozhovory a vřelá obětí, jen cinkání spousty studených mincí. Takže Jason tak nějak předpokládal, že čtení dědečkovy závěti bude jen další peněžní transakcí, jenž mu umožní žít nerušeně dál hýřivým životem, na který byl zvyklý. Ale Red mu místo toho zanechal něco úplně jiného. Připravil pro něj plán, skutečnou zkoušku životem. A sice 12 úkolů, kterým Red říká "dárky". Každý z nich Jasona svérázným způsobem zkouší a všechny dohromady ho změní navždy.

Originální název:

The Ultimate Gift

Hrají a postavy: James Garner (Howard 'Red' Stevens), Bill Cobbs (pan Theophilus Hamilton), Lee Meriwetherová (slečna Hastingsová), George Lee (Pastor), Brett Rice (Bill Stevens), D. David Morin (Jack Stevens)
Země: USA
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 73 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi JOJ Cinema 12.9.2023 18:05
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська