Sledovat film 12 darů do života online

Přehrajte si film 12 darů do života online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1116 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Drama, Rodinný, Romantický 12 darů do života na !
  Trailer k filmu 12 darů do života   Sledovat 12 darů do života online
Žánr:
Drama, Rodinný, Romantický
Režie:
Michael O. Sajbel
Hrají a postavy:
James Garner (Howard 'Red' Stevens), Bill Cobbs (pan Theophilus Hamilton), Lee Meriwetherová (slečna Hastingsová), George Lee (Pastor), Brett Rice (Bill Stevens), D. David Morin (Jack Stevens)
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Jason se domníval, že jeho dědictvím bude spousta peněz. Leč dostalo se mu obrovského překvapení...

Jason se domníval, že jeho dědictvím bude spousta peněz. Leč dostalo se mu obrovského překvapení... Film podle bestselleru "The Ultimate Gift" od Jima Stovalla. Tento příběh vysílá odrostlé důvěřivé dítě Jasona Stevense na dlouhou cestu poznání, kdy musí nalézt odpověď na jednu zásadní otázku: jaký je vztah mezi bohatstvím a štěstím? Jason měl velmi jednoduchý vztah ke svému neuvěřitelně bohatému dědečkovi, Howardu "Redovi" Stevensi. Nenáviděl ho. Žádné důvěrné rozhovory a vřelá obětí, jen cinkání spousty studených mincí. Takže Jason tak nějak předpokládal, že čtení dědečkovy závěti bude jen další peněžní transakcí, jenž mu umožní žít nerušeně dál hýřivým životem, na který byl zvyklý. Ale Red mu místo toho zanechal něco úplně jiného. Připravil pro něj plán, skutečnou zkoušku životem. A sice 12 úkolů, kterým Red říká "dárky". Každý z nich Jasona svérázným způsobem zkouší a všechny dohromady ho změní navždy.
Hodnocení:
74 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski