Sledovat film Táta je doma online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Táta je doma
  Trailer k filmu Táta je doma   Sledovat 1556 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Sean Anders
Hrají a postavy:
Will Ferrell (Brad Whitaker), Mark Wahlberg (Dusty Mayron), Linda Cardelliniová (Sara), Thomas Haden Church (Leo Holt), Scarlett Estevez (Megan), Owen Vaccaro (vězeň #2)
Scénář:
Sean Anders, Brian Burns, John Morris
Země:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Bojovat za rodinu má smysl.

Staňte se svědky toho, jak se Mark Wahlberg a Will Ferrell střetnou v rozhodujícím zápase Táta versus Nevlastní táta! Brad (Will Ferrell) vždycky snil o dokonalé rodině a je odhodlaný stát se tím nejlepším nevlastním tátou dětem své nové ženy (Linda Cardelliniová). S Dustym se utkává na ostří nože v této rodinné komedii, u které se budete válet smíchy.
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko