Sledovat film Mizerové online

Přehrajte si film Mizerové online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1485 filmů a 121 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Mizerové
  Trailer k filmu Mizerové   Sledovat Mizerové online
Žánr:
Akční, Drama, Komedie, Krimi, Thriller
Režie:
Michael Bay
Hrají a postavy:
Lisa Boyleová (Girl Decoy), Will Smith (Mike Lowrey), Martin Lawrence (Marcus Burnett), Michael Taliferro (Carjacker), Emmanuel Xuereb (Eddie Dominguez), Tchéky Karyo (Fouchet)
Země:
USA
Rok výroby:
1995
Popis:
Ve hře je heroin za sto milionů dolarů. Život půvabné svědkyně a dobrá pověst černých policajtů z Miami.

Sehraný policejní tandem Burnett - Lowrey se prohání v černém Porxche ulicemi Miami a bravurně řeší banální případy. Ale tentokrát je čeká tvrdá práce a šéf drogového gangu Fouchet, který nezanechává žádné stopy a uznává jen mrtvé svědky. Odvážnou loupež heroinu museli provést profesionálové, kteří měli své spojky i v policejních řadách. Jediným svědkem, který může pomoci je vyděšená call girl Julie, jež se nakonec odhodlá zavolat svému příteli Mikeu Lowreymu. Ten ale není zrovna po ruce a tak si Burnett zahraje na svého parťáka a trochu si zkomplikuje manželství, kde ho v rámci výměny Mike snaživě zastupuje. Fouchetovi zabijáci jsou ale Julii na stopě - jenomže tenhle nový tříčlenný tým rozpoutá bitvu, ve které zákon a černý Porsche nakonec vítězí.
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski