Film Mizerové

Sledovat film
Mizerové
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Ve hře je heroin za sto milionů dolarů. Život půvabné svědkyně a dobrá pověst černých policajtů z Miami.
Sehraný policejní tandem Burnett - Lowrey se prohání v černém Porxche ulicemi Miami a bravurně řeší banální případy. Ale tentokrát je čeká tvrdá práce a šéf drogového gangu Fouchet, který nezanechává žádné stopy a uznává jen mrtvé svědky. Odvážnou loupež heroinu museli provést profesionálové, kteří měli své spojky i v policejních řadách. Jediným svědkem, který může pomoci je vyděšená call girl Julie, jež se nakonec odhodlá zavolat svému příteli Mikeu Lowreymu. Ten ale není zrovna po ruce a tak si Burnett zahraje na svého parťáka a trochu si zkomplikuje manželství, kde ho v rámci výměny Mike snaživě zastupuje. Fouchetovi zabijáci jsou ale Julii na stopě - jenomže tenhle nový tříčlenný tým rozpoutá bitvu, ve které zákon a černý Porsche nakonec vítězí.

Žánr: Akční, Drama, Komedie, Krimi, Thriller
Režie: Michael Bay
Hrají a postavy: Lisa Boyleová (Girl Decoy), Will Smith (Mike Lowrey), Martin Lawrence (Marcus Burnett), Michael Taliferro (Carjacker), Emmanuel Xuereb (Eddie Dominguez), Tchéky Karyo (Fouchet)
Scénář: George Gallo, Michael Barrie, Jim Mulholland, Doug Richardson
Země: USA
Rok výroby: 1995
Hodnocení: 69 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko