Lovecká sezóna 2

Lovecká sezóna 2
  Trailer  k pořadu Lovecká sezóna 2
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu: Lovecká sezóna 2

Domácí vs. lesní hosté. Vyhraje dravější. Je to prosté!
Elliot je sice až po uši zamilován do Giselle, ale jejich společná cesta nevede přímo k oltáři. Jezevčíka Buřtíka totiž uneslo několik rozmazlených zvířátek, která jsou rozhodnutá vrátit ho jeho majitelům. Boog, Elliot, McSquizzy, Buddy a další lesní stvoření se proto pouští do velké záchranné akce a brzy se ocitají uprostřed nepřátelského tábora - ve světě domácích mazlíčků. A ti v čele s pudlem jménem Fifi nemají v plánu vzdát se Buřtíka bez boje. Dokáže trpasličí pudl opravdu přemoci půltunového grizzlyho? Stane se Giselle někdy Elliotovo ženou?

Originální název:

Open Season 2

Hrají a postavy: Joel McHale (Elliot (hlas)), Mike Epps (Boog (hlas)), Jane Krakowská (Giselle (hlas)), Billy Connolly (McSquizzy), Crispin Glover ((hlas)), Steve Schirripa ((hlas))
Scénář: David I. Stern
Země: USA
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 55 %
Vysíláno na: ČT :D
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina