Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Návrat idiota
  Trailer k pořadu Návrat idiota   Sledovat 1645 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie, Romantický
Režie:
Saša Gedeon
Hrají a postavy:
Pavel Liška (František), Anna Geislerová (Anna), Tatiana Vilhelmová (Olga), Jiří Langmajer (Emil), Jiří Macháček (Robert), Zdena Hadrbolcová (Matka Emila a Roberta)
Scénář:
Saša Gedeon
Země:
Česká republika
Rok výroby:
1999
Popis:
Tatiana Vilhelmová miluje Jiřího Langmajera. Jiří Langmajer miluje Annu Geislerovou. Anna Geislerová miluje Jiřího Macháčka. Pavel Liška miluje všechny. Kdo miluje Pavla Lišku? Komedie Saši Gedeona o lásce, nevěře, sourozencích a milosrdných lžích

Jakoby z jiného světa (však také jeho předobrazem je hrdina Dostojevského románu) přichází bezelstný a čistý František do reje milostných, sourozeneckých a rodičovských konfliktů a ocitá se tak v komických, trapných a dusivých situacích. Jeden z nejlepších (a také nejúspěšnějších) současných českých filmů.
Hodnocení:
74 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko