Sledovat film
Velký flám
online

Film Velký flám
  Trailer k filmu Velký flám Trailer
Přehrajte si film Velký flám HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 574 filmů a 136 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Francouzská filmová komedie o sestřelených anglických pilotech, kteří se za druhé světové války pokouší s pomocí několika Francouzů vrátit do Anglie.
V době 2. světové války nad Paríží Němci sestřelí spojenecký bombardér. Anglický pilot na padáku přistane přímo do náručí dvu rozšafných Francouzů - civilistů. Je to LUIS DE FUNÈS, povolaním průvodce a BOURVIL, povolaním malíř-natěrač. Chtějí pomoct britskému kapitánovi bezpečně se přesunout z Paříže na jih Francie. Pokouší se překročit demarkační čáru mezi severní a jižní Francií, kterou Němci ještě neobsadili. Odtud by to bylo kousek do Anglie. Musí se však vyhnout nejen německým jednotkám, ale především katastrofálním důsledkům vlastní nešikovnosti, trapasů a omylů.

Žánr: Komedie, Válečný
Režie: Gérard Oury
Hrají a postavy: Bourvil (Augustin Bouvet), Louis de Funes (Stanislas Lefort), Claudio Brook (Peter Cunningham), Andréa Parisyová (sestra Marie-Odile), Colette Brossetová (Germánka), Mike Marshall (Alan MacIntosh)
Rok výroby: 1966
Hodnocení: 81 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 28.6.2022 21:35
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko