Film
Velký flám

Film Velký flám
  Trailer  k filmu Velký flám
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Nad válečnou Paříží je sestřeleno britské letadlo. Několik civilistů, kterým Angličané spadnou na hlavu, se tak stává hrdiny proti vlastní vůli.
Letadlo plné britských letců se omylem dostane až nad okupovanou Paříž a je sestřeleno. Každý z nich pak požádá o pomoc jednoho civilistu. Malíř pokojů, dirigent opery, krásná blondýnka a odvážná jeptiška se tak setkávají na cestě napříč sladkou Francií, když prchají před německými vojáky. Autem, letadlem, vlakem, pařížskými kanály, dokonce i v sudu. Tohle bude velký flám!

Originální název:

Don't Look Now: We're Being Shot At

Žánr: Komedie, Válečný
Režie: Gérard Oury
Hrají a postavy: Bourvil (Augustin Bouvet), Louis de Funes (Stanislas Lefort), Claudio Brook (Peter Cunningham), Andréa Parisyová (sestra Marie-Odile), Colette Brossetová (Germánka), Mike Marshall (Alan MacIntosh)
Rok výroby: 1966
Hodnocení: 79 %
Vysíláno na: ČT2
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina