Sledovat film
Nesnesitelná krutost
online

Film Nesnesitelná krutost
  Trailer k filmu Nesnesitelná krutost Trailer
Přehrajte si film Nesnesitelná krutost online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1432 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Romantická komedie, která Vás má na háku.
Nesnesitelná krutost je příběh Milese Masseyho, velice úspěšného prominentního rozvodového advokáta z Los Angeles. Setkání se zatím-manželkou jeho klienta Marylin Rexrothovou, která se rozvodem snaží získat finanční nezávislost, se pro něho stane novou výzvou. Po procesu, ve kterém se mu opět podaří prokázat svou kvalitu a Marylin Rexrothovou doslova zruinuje, se však neočekávaně sám zaplete do její rozvodové hry.
Celý film se nese v duchu velice vtipných dialogů a nečekaných dějových zvratů až k závěrečnému vyvrcholení, které diváky nepochybně zaujme.

Žánr: Komedie, Romantický
Hrají a postavy: George Clooney (Miles Massey), Catherine Zeta-Jonesová (Marylin Rexrothová), Geoffrey Rush (Donovan Donaly), Cedric the Entertainer (Gus Petch), Edward Herrmann (Rex Rexroth), Paul Adelstein (Wrigley)
Země: USA
Rok výroby: 2003
Hodnocení: 62 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko