Sledovat film Nesnesitelná krutost online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Nesnesitelná krutost
  Trailer k filmu Nesnesitelná krutost   Sledovat 1422 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
Joel Coen, Ethan Coen
Hrají a postavy:
George Clooney (Miles Massey), Catherine Zeta-Jonesová (Marylin Rexrothová), Geoffrey Rush (Donovan Donaly), Cedric the Entertainer (Gus Petch), Edward Herrmann (Rex Rexroth), Paul Adelstein (Wrigley)
Země:
USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Romantická komedie, která Vás má na háku.

Nesnesitelná krutost je příběh Milese Masseyho, velice úspěšného prominentního rozvodového advokáta z Los Angeles. Setkání se zatím-manželkou jeho klienta Marylin Rexrothovou, která se rozvodem snaží získat finanční nezávislost, se pro něho stane novou výzvou. Po procesu, ve kterém se mu opět podaří prokázat svou kvalitu a Marylin Rexrothovou doslova zruinuje, se však neočekávaně sám zaplete do její rozvodové hry.
Celý film se nese v duchu velice vtipných dialogů a nečekaných dějových zvratů až k závěrečnému vyvrcholení, které diváky nepochybně zaujme.
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko