Sledovat film Nesnesitelná krutost online

Přehrajte si film Nesnesitelná krutost online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, romantický Nesnesitelná krutost na !
  Trailer k filmu Nesnesitelná krutost   Sledovat Nesnesitelná krutost online
Žánr:
komedie, romantický
Režie:
Joel Coen, Ethan Coen
Hrají a postavy:
George Clooney (Miles Massey), Catherine Zeta-Jonesová (Marylin Rexrothová), Geoffrey Rush (Donovan Donaly), Cedric the Entertainer (Gus Petch), Edward Herrmann (Rex Rexroth), Paul Adelstein (Wrigley)
Země:
USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Romantická komedie, která Vás má na háku.

Nesnesitelná krutost je příběh Milese Masseyho, velice úspěšného prominentního rozvodového advokáta z Los Angeles. Setkání se zatím-manželkou jeho klienta Marylin Rexrothovou, která se rozvodem snaží získat finanční nezávislost, se pro něho stane novou výzvou. Po procesu, ve kterém se mu opět podaří prokázat svou kvalitu a Marylin Rexrothovou doslova zruinuje, se však neočekávaně sám zaplete do její rozvodové hry.
Celý film se nese v duchu velice vtipných dialogů a nečekaných dějových zvratů až k závěrečnému vyvrcholení, které diváky nepochybně zaujme.
Hodnocení:
62 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski