Film
Zločin v dívčí škole

Film Zločin v dívčí škole
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Povídky: 1: Smrt na jehle, 2: Jak se koupe žena, 3: Zločin v dívčí škole.
Povídkový film natočený na motivy prvních detektivních povídek (Smrt na jehle, Jak se koupe žena a Zločin v dívčí škole), které Josef Škvorecký už podepsal svým jménem. Hlavním hrdinou a "spojovacím článkem" je zde poručík Borůvka, ztvárněný Lubomírem Lipským. Postupně zde řeší případ vraždy mezi horolezci, smrt tanečnice v hudebním divadle a také podivné zmizení profesora matematiky. Ve třetí povídce byli poprvé před kameru přineseni Matěj a Petr Formanovi.

Žánr: Komedie, Krimi
Hrají a postavy: Lubomír Lipský (nadporučík Borůvka), Jan Přeučil (Pavel Málek - kriminalista), Petr Kostka (Bartoš), Jana Gýrová (Jiřina Fikotová), Jan Faltýnek (František Malát), Oldřich Velen (praporčík SNB)
Rok výroby: 1966
Hodnocení: 69 %
Vysíláno na: CS Film
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina