Sledovat film Zločin v dívčí škole online

Přehrajte si film Zločin v dívčí škole online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1327 filmů a 116 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Zločin v dívčí škole
  Sledovat Zločin v dívčí škole online
Žánr:
Komedie, Krimi
Režie:
Jiří Menzel, Ivo Novák, Ladislav Rychman
Hrají a postavy:
Lubomír Lipský (nadporučík Borůvka), Jan Přeučil (Pavel Málek - kriminalista), Petr Kostka (Bartoš), Jana Gýrová (Jiřina Fikotová), Jan Faltýnek (František Malát), Oldřich Velen (praporčík SNB)
Země:
Československo
Rok výroby:
1966
Popis:
Povídky: 1: Smrt na jehle, 2: Jak se koupe žena, 3: Zločin v dívčí škole.

Povídkový film natočený na motivy prvních detektivních povídek (Smrt na jehle, Jak se koupe žena a Zločin v dívčí škole), které Josef Škvorecký už podepsal svým jménem. Hlavním hrdinou a "spojovacím článkem" je zde poručík Borůvka, ztvárněný Lubomírem Lipským. Postupně zde řeší případ vraždy mezi horolezci, smrt tanečnice v hudebním divadle a také podivné zmizení profesora matematiky. Ve třetí povídce byli poprvé před kameru přineseni Matěj a Petr Formanovi.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski