Sledovat film Člověk proti zkáze online

Přehrajte si film Člověk proti zkáze online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1152 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama Člověk proti zkáze na !
  Trailer k filmu Člověk proti zkáze   Sledovat Člověk proti zkáze online
Žánr:
drama
Režie:
Jaromír Pleskot, Štěpán Skalský
Hrají a postavy:
Josef Abrhám (Karel Capek), Hana Maciuchová (Olga Scheinpflugová), František Řehák (Josef Capek), Věra Galatíková (Helena Capkova), Libuše Šafránková (Vera Hruzová), Svatopluk Beneš (T. G. Masaryk)
Země:
Československo
Rok výroby:
1989
Popis:
Poslední léta života Karla Čapka.

Životopisné drama o Karlu Čapkovi začíná příjezdem gestapáckého komanda ke spisovatelově vile na Vinohradech. Muži v kožených kabátech se dozvídají, že literát před třemi měsíci zemřel. Další epizody rekapitulují události ze soumraku Čapkova života i z jeho dětství. Zobrazují poměry v redakci Lidových novin a setkání takzvaných ?pátečníků?, na něž docházel i prezident Masaryk. Film zachycuje také ohlas Čapkových dramat, vztahy s bratrem Josefem a inspirativní manželství s Olgou Scheinpflugovou. Líčí i starosti o ohrožení demokracie, vzedmutí národní hrdosti během mobilizace i pomnichovské štvanice od anonymních hulvátů.
Hodnocení:
77 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski