Sledovat film Čapkovy povídky online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Čapkovy povídky
  Trailer k filmu Čapkovy povídky   Sledovat 1531 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Martin Frič
Hrají a postavy:
Jaroslav Průcha (Zedník Zaruba), Jaroslav Marvan (Bartosek, detektiv), Lída Chválová (Paní Landová), František Kovářík (Juraj Cup), Vladimír Šmeral (Ferdinand Kugler), František Smolík (Stařec, svědek)
Scénář:
Karel Čapek, Martin Frič, František Vlček, Jaroslav Žák
Země:
Československo
Rok výroby:
1947
Popis:
Policejní komisař Bartoška vypráví pět poutavých příběhů s detektivní zápletkou.

Stinné stránky života obyčejných lidí stojí na počátku policejních případů, o nichž vypráví komisař Bartošek a propojuje tak osudy sebe a svých kolegů s osudy propuštěného vězně, ukradeného kojence, oloupeného plukovníka, bratra, který se dopustil zločinu na vlastní sestře a nakonec i sedminásobného vraha u božího soudu.
Hodnocení:
78 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko