Sledovat film Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka online

Přehrajte si film Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1129 filmů a 107 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka
  Trailer k filmu Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka   Sledovat Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka online
Žánr:
Komedie
Režie:
Jan Prušinovský
Hrají a postavy:
Miroslav Krobot (Pepik Hnátek), Ondřej Vetchý (Jirka Luňák), David Novotný (Jarda Kužel), Luděk Sobota (Václav Orel), Jaroslava Pokorná (Antonie Hnátková), Leoš Noha (Adolf Větvička)
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2012
Popis:
Slavojem Houslice prošlo mnoho hráčů a koučů, ale jen Pepik Hnátek se v něm zapsal navěky. Legendární trenér má plot ve sparťanských barvách, notýsek plný taktických poznámek a trauma z toho, že Houslice nikdy nepostoupily do Kraje. Kouč je ale přesvědčený, že když budou hráči plnit jeho pokyny, úspěch se dostaví. Jenže život není jen o brankách a bodech, ale i o nemocných srdcích, porouchaných drážních signalizacích a kolotočářích, kteří obsadí hřiště a nechtějí se hnout... Miroslav Krobot v roli trenéra, který pro fotbal žije a neváhal by pro něj i zemřít.
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski