Sledovat film
Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka
online

Film Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka
  Trailer k filmu Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 146 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Slavojem Houslice prošlo mnoho hráčů a koučů, ale jen Pepik Hnátek se v něm zapsal navěky. Legendární trenér má plot ve sparťanských barvách, notýsek plný taktických poznámek a trauma z toho, že Houslice nikdy nepostoupily do Kraje. Kouč je ale přesvědčený, že když budou hráči plnit jeho pokyny, úspěch se dostaví. Jenže život není jen o brankách a bodech, ale i o nemocných srdcích, porouchaných drážních signalizacích a kolotočářích, kteří obsadí hřiště a nechtějí se hnout... Miroslav Krobot v roli trenéra, který pro fotbal žije a neváhal by pro něj i zemřít.

Žánr: Komedie
Hrají a postavy: Miroslav Krobot (Pepik Hnátek), Ondřej Vetchý (Jirka Luňák), David Novotný (Jarda Kužel), Luděk Sobota (Václav Orel), Jaroslava Pokorná (Antonie Hnátková), Leoš Noha (Adolf Větvička)
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 72 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 6.10.2022 16:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська