Film
Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka

Film Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka
  Trailer  k filmu Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

„Na žádnej ťukes nemáte, jste dřeváci, a proto taky hrajete vokres.“ Málokterý trenér by hru svého mužstva popsal líp.
Film vychází z populárního televizního seriálu Okresní přebor. Jak sám název naznačuje, ve filmu se objeví legendami opředená postava trenéra s licencí, Josefa Hnátka. Protože v samotném seriálu se tento muž vyskytoval pouze jako popel rozprášený na houslickém hřišti, rozhodli se tvůrci, že ho divákům představí i ve své živoucí podobě. Příběh celovečerního filmu je tak situován do doby jeho života a rozehrává dilema muže, pro něhož je fotbal celý jeho život. Dokonce víc než život.

Originální název:

Okresní přebor: Poslední zápas Pepíka Hnátka

Žánr: Komedie
Hrají a postavy: Miroslav Krobot (Pepik Hnátek), Ondřej Vetchý (Jirka Luňák), David Novotný (Jarda Kužel), Luděk Sobota (Václav Orel), Jaroslava Pokorná (Antonie Hnátková), Leoš Noha (Adolf Větvička)
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 74 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina