Film Trhák pana Bowfingera

Sledovat film
Trhák pana Bowfingera
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Připravte se na to, že Bobby, zoufalý filmový producent, udělá cokoliv, aby natočil svůj vysněný projekt.
Producent Bobby Bowfinger dobře ví, co pořádný trhák potřebuje - skutečnou a lákavou hvězdu v hlavní roli. A je pro svůj nový projekt připraven udělat cokoliv, aby konečně prorazil. Když vhodný kandidát na tuto úlohu odmítne - scénář se mu nelíbí a vůbec tenhle film není to, co by si miláček publika a médií Kit právě představoval - rozhodne se Bobby vzít to za jiný konec. Proč se nakonec zdržovat s nějakým souhlasem, smlouvami a podobně - stačí dobře připravit potřebnou situaci a pohlídat si, aby Kit náležitě zareagoval. Co dokáže skrýt kamera tak uvidíte v úsměvném snímku, jemuž hvězdy rozhodně nechybí.

Žánr: Komedie
Režie: Frank Oz
Hrají a postavy: Steve Martin (Robert K. Bowfinger), Eddie Murphy (Kit Ramsey), Heather Grahamová (Daisy), Christine Baranská (Carol), Jamie Kennedy (Dave), Adam Alexi-Malle (Afrim)
Scénář: Steve Martin
Země: USA
Rok výroby: 1999
Hodnocení: 65 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko