Sledovat film Dům kouzel online

Přehrajte si film Dům kouzel online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1326 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Dům kouzel
  Trailer k filmu Dům kouzel   Sledovat Dům kouzel online
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy, Komedie, Rodinný
Režie:
Jeremy Degruson, Ben Stassen
Hrají a postavy:
Cinda Adams (zdravotní sestra Baxterová), George Babbit (Jack / Carlo / Zoltar (Martin Zahálka)), Murray Blue (Bouřka / Dylan (Mikuláš Převrátil)), Kathleen Browers (Carla), Joey Camen (Chihiuahua), Grant George (Daniel)
Země:
Belgie
Rok výroby:
2013
Popis:
Připravte se na magická dobrodružství!

Opuštěný kocourek Bouřka se jednoho deštivého dne ukryje v tajuplném domě starého kouzelníka, kde bydlí také celá řada nevšedních bytostí ze světa fantazie. Ale ne každý je nadšený příchodem nečekaného hosta. Králík Jack spolu s myškou Maggie udělají všechno proto, aby kocourka vyhnali. Situace se ještě zhorší, když kouzelník skončí v nemocnici a jeho chamtivý synovec využije šanci, aby dům prodal. Kocourek se nevzdává a rozhodne se spolu s novými kamarády jejich kouzelný dům zachránit.
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski