Film
Malé ženy

Film Malé ženy
  Trailer  k filmu Malé ženy
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Adaptace klasické knihy Louisy May Alcottové o čtyřech sestrách v době americké občanské války.
Ve svém klasickém románu z roku 1968, který pojednává o lásce, rodině i o cestě k ženství, Louisa May Alcottová otevírá dveře poklidného domku Marchových generacím čtenářů a vytváří univerzální představu ideálního domova. Alcottová, která prostřednictvím odvážného literárního zpracování příběhu vlastní mimořádně individualistické rodiny vypráví rodinou ságu Marchových, matky a jejích čtyř dcer, které vyrůstají na pozadí Občanské války v Nové Anglii a zmítají se v kouzelném období mezi dětstvím a dospělostí.

Originální název:

Little Women

Hrají a postavy: Winona Ryderová (Josephine Marchová), Gabriel Byrne (Friedrich Bhaer), Trini Alvaradová (Margaret Marchová), Samantha Mathisová (Starší Amy Marchová), Kirsten Dunstová (Mladší Amy Marchová), Claire Danesová (Elizabeth Marchová)
Země: USA
Rok výroby: 1994
Hodnocení: 73 %
Vysíláno na: ČT2
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina