Sledovat film Marmaduke online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Marmaduke
  Trailer k filmu Marmaduke   Sledovat 1569 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie, Rodinný
Režie:
Tom Dey
Hrají a postavy:
Ron Perlman (Chupadogra (hlas)), Owen Wilson (Marmaduke (hlas)), George Bosso (Marmaduke), Spirit (Marmaduke), Emma Stoneová (Mazie (hlas)), Huck (Mazie)
Scénář:
Tim Rasmussen, Vince Di Meglio, Brad Anderson, Phil Leeming
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Herecké hvězdy včetně Owena Wilsona, George Lopeze, Kiefera Sutherlanda a Fergie propůjčily své hlasy hrdinům komedie, ve které hraje hlavní roli nejroztomilejší německá doga na světě. Když se přerostlý psí puberťák Marmaduk přestěhuje se svou rodinou do nového domova, brzy poznává, že sem příliš nepasuje - a to doslova! Ale s pomocí svého nejlepšího kamaráda kocoura Carlose a několika nových čtyřnohých přátel se Marmaduk nakonec dostane ze psí boudy, propadne kouzlu lásky a pod zapadajícím sluncem se konečně dočká svého štěstí.
Hodnocení:
45 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko