Film
Postradatelní

Film Postradatelní
  Trailer k filmu Postradatelní Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Skupina žoldáků se vydává na nebezpečnou misi do Jižní Afriky, jejímž cílem je svržení nelítostného diktátora. Nedlouho po zahájení si ovšem začnou uvědomovat, že věci nejsou tím, čím se zdají být. Zjistí, že se ocitli v pasti, která je všechny může stát život. Začíná nelítostný boj, na jehož konci může být jen jeden vítěz. Elektrizující akční thriller, s nímž se na plátna vrací Sylvester Stallone v žánru, který ho proslavil. Partnery mu budou akční hvězdy současnosti Jason Statham a Jet Li.

Hrají a postavy: Sylvester Stallone (Barney Ross), Jason Statham (Lee Christmas), Jet Li (Ying Yang), Dolph Lundgren (Gunner Jensen), Eric Roberts (James Munroe), Randy Couture (Toll Road)
Země: USA
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 77 %
Vysíláno na: Nova
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська