Sledovat film Vzhůru nohama online

Přehrajte si film Vzhůru nohama online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1298 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Vzhůru nohama
  Trailer k filmu Vzhůru nohama   Sledovat Vzhůru nohama online
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
Mark S. Waters
Hrají a postavy:
Monica Potterová (Amanda Pierceová), Freddie Prinze Jr. (Jim Winston), Shalom Harlowová (Jade), Ivana Milicevicová (Roxana Slasnioková), Sarah O'Hareová (Candi), Tomiko Fraserová (Holly)
Země:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
Poté, co svého přítele přistihla v posteli s jinou, se bojí nového vztahu...

Amanda Pearcová není jako jiné dívky jejího věku. Přestože je půvabná, milá a chytrá, zatím jí štěstí v lásce vůbec nekvete. Zdá se, že v celém New Yorku, kde pracuje v muzeu jako restaurátorka renesančních obrazů, se pro ni nenajde ten pravý. Poté, co svého přítele přistihla v posteli s jinou, se bojí nového vztahu. Nicméně při náhodném setkání se sympatickým sousedem Jimem se jí na chvíli podlomí kolena. Jimova milá tvář se dokonce promítá do Ticianova obrazu, který právě restauruje. Jenže pak přichází chvíle velkých pochybností. Vše totiž nasvědčuje tomu, že Jim není tím, za koho se vydává a že má dokonce na svědomí vraždu. Amanda spolu se čtyřmi kamarádkami - modelkami začne pátrat na vlastní pěst a o překvapení přitom není nouze.
Hodnocení:
56 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski