Sledovat film
Juno
online

Film Juno
  Trailer k filmu Juno Trailer
Přehrajte si film Juno HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 464 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Juno je šestnáctiletá středoškolačka, která se potýká s nečekaným těhotenstvím. Otcem dítěte je další teenager Paulie, kterého ovšem ona nepovažuje za svého přítele. Chce, aby všechno skončilo jako špatný sen, ale zjišťuje, že musí začít situaci řešit. Využije pomoci své nejlepší přítelkyně Leah a uvažuje o Centru pro pomoc ženám, aby jí pomohlo s "rychlým potratem", jak tomu sama říká. Před klinikou ale potká svou kamarádku Su-Chin, která odmítá potraty a přesvědčí ji, aby svoje rozhodnutí změnila. Juno nakonec spolu s Leah nachází v Penny Saver inzerát od Marka a Vanessy Loringových, kteří zoufale touží po dítěti a právě zde začíná příběh mladičké dívky Juno a jejího dospívání.

Žánr: Drama, Komedie
Režie: Jason Reitman
Hrají a postavy: Ellen Pageová (Juno MacGuffová), Michael Cera (Paulie Bleeker), Jennifer Garnerová (Vanessa Loringová), Jason Bateman (Mark Loring), Allison Janneyová (Bren), J.K. Simmons (Mac MacGuff)
Scénář: Diablo Cody
Země: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 75 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi English Club TV 30.3.2022 21:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko