Sledovat film
Vražda v Orient expresu
online

Film Vražda v Orient expresu
  Trailer  k filmu Vražda v Orient expresu
Přehrajte si film Vražda v Orient expresu HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 523 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Vražda v Orient expresu

Albert Finney jako Hercule Poirot v nejslavnějším detektivním případu Agathy Christie.
1 oběť, 12 bodných ran, 12 podezřelých. Dokáže Hercule Poirot objevit totožnost vraha, dokud vlak stojí zapadlý sněhem? Královna detektivek Agatha Christie uvolnila román až 40 let od prvního vydání v roce 1934. Sydney Lumet obsadil film hereckými hvězdami do poslední vedlejší role a Ingrid Bergmanová dostala Oscara.

Originální název:

Murder on the Orient Express

Režie: Sidney Lumet
Hrají a postavy: Albert Finney (Hercule Poirot), Lauren Bacallová (Paní Harriet Belinda Hubbardová), Martin Balsam (Bianchi), Ingrid Bergmanová (Greta), Jacqueline Bissetová (Kontesa Andrenyi), Jean-Pierre Cassel (Pierre Paul Michel)
Rok výroby: 1974
Hodnocení: 72 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 15.12.2023 20:00

Recenze filmu Vražda v Orient expresu:

Jeden z nejznámějších detektivních románů "Královny detektivky" Agathy Christie se dočkal advekátního filmového zpracování. Film, který ač se odehrává pomalu celý v uzavřeném prostoru vlakového kupé, se dá nejenom díky plejádě velkých hereckých hvězd hrdě nazvat velkofilmem. Inteligentní zápletka, skvěle načrtnuté charaktery jednotlivých postav, suchý britský humor a belgický detektiv Hercule Poirot - ti všichni se "náhodou" ocitnou v Orient expresu. Během cesty je jeden z pasažérů brutálně zavražděn. Vrahem je...? :?:
80% FilmFan24
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina