Sledovat film Vražda v Orient expresu online

Přehrajte si film Vražda v Orient expresu HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online krimi, záhady, fantasy Vražda v Orient expresu na ČT1, HBO!
  Trailer k filmu Vražda v Orient expresu   Sledovat Vražda v Orient expresu online
Žánr:
krimi, záhady, fantasy
Režie:
Sidney Lumet
Hrají a postavy:
Albert Finney (Hercule Poirot), Lauren Bacallová (Paní Harriet Belinda Hubbardová), Martin Balsam (Bianchi), Ingrid Bergmanová (Greta), Jacqueline Bissetová (Kontesa Andrenyi), Jean-Pierre Cassel (Pierre Paul Michel)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
1974
Popis:
Ve vlaku, který byl kvůli sněhové lavině zastaven v půli cesty, byl zavražděn nenáviděný finančník Rachett. Vypátrat pachatele tak musí s pomocí svých šedých buněk mozkových vynikající detektiv Hercule Poirot...

Další ze záhadných příběhů Agathy Christie. Každý pasažér vlaku Orient Express má zřejmě jasno, že nenávistný a hnusný finančník Ratchett měl něco společného s únosem a vraždou malé dcerky známé pilotky. Takže když je Ratchett nalezen mrtvý, podezřelí z tohoto činu jsou skoro všichni. Za normálních okolností by policie začala případ vyšetřovat, ale vlak byl zastaven sněhovou lavinou na půlce cesty mezi Istanbulem a Paříží. Vše je tudíž na nesnesitelném, ale vynikajícím belgickém detektivovi Hercule Poirotovi. Mezi podezřelými jsou všechny možné charaktery...
Hodnocení:
74 %
Sledujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online
HBO HBO Archív a všechna videa pořadů televize HBO online

Seznam epizod

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski