Film Králíček Jojo

Sledovat film
Králíček Jojo
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Režisér Taika Waititi natočil příběh z druhé světové války se svým osobitým stylem humoru. Zlom v životě osamělého německého kluka Joja nastane v okamžiku, kdy zjistí, že jeho maminka (Scarlett Johanssonová) ukrývá v podkroví židovskou dívku. Od té chvíle musí malý Jojo, kterému v různých životních situacích pomáhá jeho imaginární přítel, tak trochu nablblý Adolf Hitler, čelit svému vlastnímu zaslepenému nacismu.

Žánr: Komedie, Drama, Válečný
Režie: Taika Cohen
Hrají a postavy: Roman Griffin Davis (Jojo Betzler), Thomasin McKenzie (Elsa Korr), Taika Cohen (Adolf Hitler), Sam Rockwell (Captain Klenzendorf), Scarlett Johanssonová (Rosie Betzler), Rebel Wilson (Fraulein Rahm)
Scénář: Taika Cohen
Země: Německo, USA
Rok výroby: 2019
Hodnocení: 79 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko