Sledovat film
Amazing Spider-Man 2
online

Film Amazing Spider-Man 2
  Trailer  k filmu Amazing Spider-Man 2
Přehrajte si film Amazing Spider-Man 2 HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 471 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Amazing Spider-Man 2

Jeho největší bitva začíná.
Také jste si mysleli, že pro Spider-Mana byl nejtěžším bojem právě ten, který vedl sám se sebou? Tedy vybalancovat život obyčejného Petera Parkera s náročnými úkoly zázračného Spider-Mana? Spletli jste se. Peter Parker nezná úžasnější pocit než se prohánět mezi mrakodrapy, být oslavovaným hrdinou a trávit čas s Gwen. Role Spider-Mana s sebou ale zároveň přináší zásadní povinnosti. Jedině Spider-Man totiž může ochránit Newyorčany před zákeřnými padouchy ohrožujícími město.

Originální název:

The Amazing Spider-Man 2

Režie: Marc Webb
Hrají a postavy: Andrew Garfield (Peter Parker / Spider-Man), Emma Stoneová (Gwen Stacyová), Jamie Foxx (Max Dillon / Electro), Dane DeHaan (Harry Osborn / Green Goblin), Colm Feore (Donald Menken), Felicity Jonesová (Felicia Hardyová)
Země: USA
Kolekce: Marvel
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 66 %
Vysíláno na: HBO

Recenze filmu Amazing Spider-Man 2:

Vtipné, svižné, s klasickým příběhem a pořád koukatelné.
70% pavelgorecki
Vizuální efekty pěkné. Ale děj je natolik přehnaný a bezmyšlenkovitý, že se tomu nedá moc věřit a závěr, to je už karikatura sama sebe.
50% vdx
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina