Sledovat film Amazing Spider-Man 2 online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Amazing Spider-Man 2
  Trailer k filmu Amazing Spider-Man 2   Sledovat 1300 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Fantasy
Režie:
Marc Webb
Hrají a postavy:
Andrew Garfield (Peter Parker / Spider-Man), Emma Stoneová (Gwen Stacyová), Jamie Foxx (Max Dillon / Electro), Dane DeHaan (Harry Osborn / Green Goblin), Colm Feore (Donald Menken), Felicity Jonesová (Felicia Hardyová)
Země:
USA
Rok výroby:
2014
Popis:
Jeho největší bitva začíná.

Také jste si mysleli, že pro Spider-Mana byl nejtěžším bojem právě ten, který vedl sám se sebou? Tedy vybalancovat život obyčejného Petera Parkera s náročnými úkoly zázračného Spider-Mana? Spletli jste se. Peter Parker nezná úžasnější pocit než se prohánět mezi mrakodrapy, být oslavovaným hrdinou a trávit čas s Gwen. Role Spider-Mana s sebou ale zároveň přináší zásadní povinnosti. Jedině Spider-Man totiž může ochránit Newyorčany před zákeřnými padouchy ohrožujícími město.
Hodnocení:
66 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski