Sledovat film
Vlna
online

Film Vlna
  Trailer k filmu Vlna Trailer
Přehrajte si film Vlna HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 449 filmů a 151 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

10 minut. Pak smete všechno.
Katastrofický film o souboji s ničivou vlnou v norském fjordu Geiranger, inspirovaný skutečnými událostmi. Zkušený geolog Kristian se chystá s rodinou opustit malebné město Geiranger. Přístroje umístěné v jednom z horských masívů nad fjordem zachytí znepokojivá data. Ve chvíli, kdy se rozezní poplašné sirény, naplní se Kristianova nejhorší můra. On i jeho blízcí mají přesně 10 minut, než je zasáhne obří vlna spuštěná sesuvem půdy. Začíná souboj s časem i živly. Vlna přenáší postupy klasických amerických katastrofických filmů do malebného a drsného severského prostředí.

Originální název:

Bølgen

Žánr: Thriller, Akční, Drama
Režie: Roar Uthaug
Hrají a postavy: Kristoffer Joner (komorník Kristián), Ane Dahl Torpová (Idun), Thomas Bo Larsen (Phillip), Fridtjov Saheim (Arvid Øvrebø), Jonas Hoff Oftebro (syndre), Arthur Berning (Jacob Vikra)
Země: Norsko
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 66 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Film Europe + 22.9.2023 16:40
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська