Sledovat film Uličnice online

Přehrajte si film Uličnice online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1316 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Uličnice
  Trailer k filmu Uličnice   Sledovat Uličnice online
Žánr:
Komedie
Režie:
Vladimír Slavínský
Hrají a postavy:
František Šašek (Továrník Janák), Jindřich Plachta (Továrník Vydra), Ladislav Pešek (Tajemník Petr Holub alias Leonard), Stanislav Neumann (Constable), Jan Richter (Constable), Jan W. Speerger (Constable)
Země:
Československo
Rok výroby:
1936
Popis:
Věra Ferbasová má devět kanárů a ti jí nejdou do páru!

K nejspolehlivějším kasovním trhákům hudebních divadel 30. let patřily lidové operety skladatele Járy Beneše. Filmová verze jeho Uličnice vznikla v rekordně krátkém odstupu od divadelní premiéry. Za doprovodu líbivých melodií vypráví příběh osmnáctileté továrnické dcerky Věry Janákové, po uši zamilované do slavného letce Jiřího Málka. Zná ho sice pouze z fotografie, ale i to jí stačí k tomu, aby utekla z penzionátu a vydala se za ním. Na místě zjistí, že staří Málkovi právě očekávají příjezd dívenky ze sirotčince, z níž hodlají vychovat budoucí Jiřího ženu. Podnikavá Věra nelení a hbitě se převlékne za třináctiletého žabce...
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski