Sledovat film Oscar online

Přehrajte si film Oscar online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1051 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, rodinný Oscar na !
  Trailer k filmu Oscar   Sledovat Oscar online
Žánr:
komedie, rodinný
Režie:
John Landis
Hrají a postavy:
Sylvester Stallone (Angelo Provolone), Ornella Mutiová (Sofia Provolone), Don Ameche (Otec Clemente), Peter Riegert (Aldo), Tim Curry (Dr. Thornton Poole), Vincent Spano (Anthony Rossano)
Země:
USA
Rok výroby:
1991
Popis:
Sylvester Stallone a Ornella Mutiová v situační americké komedii.

New York roku 1934. Legendární Angelo "Snaps" Provolone slibuje svému umírajícímu otci, že opustí svoji gangsterskou dráhu a obnoví čest rodiny. Jeho náhlá přeměna je podezřelá nejen mafiánovi Vendettimu, ale i policii. Jednoho dne je Snaps surově probuzen svým účetním, který mu neomaleně oznámí, že potřebuje zvýšit plat, aby se mohl oženit s jeho dcerou. Snaps však zjistí, že tento mladík ho okradl o 50 000 dolarů a požaduje, aby je vrátil. Účetní nabízí jako svatební dar kufřík klenotů. Tento kufřík se pak stává předmětem mnoha záměn, nedorozumění - a nakonec i šťastných shledání... Oscar je zábavný návrat ke gangsterským komediím z třicátých let. Dominující hvězda Sylvester Stallone, nákladná produkce, kostýmy a vynikající herci okamžitě vyvolají vzpomínku starého Hollywoodu.
Hodnocení:
68 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski