Sledovat film Věk nevinnosti online

Přehrajte si film Věk nevinnosti online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1303 filmů a 117 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Věk nevinnosti
  Trailer k filmu Věk nevinnosti   Sledovat Věk nevinnosti online
Žánr:
Drama, Historický, Romantický
Režie:
Martin Scorsese
Hrají a postavy:
Daniel Day-Lewis (Newland Archer), Michelle Pfeifferová (Kontesa Ellen Olenská), Winona Ryderová (May Welland), Alexis Smithová (Paní Louisa Van Der Luydenová), Geraldine Chaplinová (Paní Wellandová), Mary Beth Hurtová (Paní Regina Townshend Beaufortová)
Země:
USA
Rok výroby:
1993
Popis:
Ve věku přísných konvencí a rituálu, ve věku nevinnosti se pokusili porušit zavedená pravidla.

New York 1871. Lepší společnost té doby vytvořila "svět s takovou rovnováhou, že jeho harmonii mohlo zničit pouhé zašeptání". Společenská smetánka se řídila pevnými (byť nepsanými a nikdy nevyslovenými) pravidly a rituály, které přísněji než zákon určovaly, co je "vhodné" a co ne. V tomto prostředí se pohybuje mladý právník Newland Archer a jeho snoubenka May Wellandová, mladinké nevinné stvoření, které je dokonalým produktem své třídy. Newland i May ctí konvence a tradice, jejich manželství je vhodné a žádoucí, jejich budoucnost daná. Do svatebních příprav však jako blesk z čistého nebe vstupuje rušivý prvek. Z Evropy přijíždí hraběnka Olšenská, krásná přitažlivá žena, společensky málo přijatelná, ale nespoutaná konvencemi a nabízející okouzlenému Newlandovi tušení jiného, svobodnějšího světa. Vášnivá (byť platonická) láska těchto dvou lidí však nemůže dojít naplnění, aniž by její protagonisté zničili vše, co je jejich společnosti svaté.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski