Film
Věk nevinnosti

Film Věk nevinnosti
  Trailer  k filmu Věk nevinnosti
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Daniel Day-Lewis a Michelle Pfeifferová v milostném dramatu z konce 19. století, kdy porušení tradice a společenských pravidel znamenalo odvahu a osamění.
Úchvatná romance s ironickým názvem Věk nevinnosti vypráví o tragickém milostném trojúhelníku v honosném a pokryteckém prostředí vyšších společenských vrstev New Yorku 70. let 19. století. Newland Archer je bezúhonný advokát, který tajně touží po vášnivějším životě. Jeho zasnoubení s půvabnou, ale nezajímavou členkou místní smetánky May Wellandovou Newlanda odsoudilo k životu v tiché lhostejnosti. Když se ale do New Yorku vrací výstřední, společensky nepřijatelná sestřenice jeho snoubenky, Newland riskuje vše kvůli naději na opravdovou lásku.

Originální název:

The Age of Innocence

Žánr: Drama, Romantický
Režie: Martin Scorsese
Hrají a postavy: Daniel Day-Lewis (Newland Archer), Michelle Pfeifferová (Kontesa Ellen Olenská), Winona Ryderová (May Welland), Alexis Smithová (Paní Louisa Van Der Luydenová), Geraldine Chaplinová (Paní Wellandová), Mary Beth Hurtová (Paní Regina Townshend Beaufortová)
Země: USA
Rok výroby: 1993
Hodnocení: 73 %
Vysíláno na: ČT2
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina